Kindlustusühistu ÜKS

üks logo

Eestis on asutatud uus kindlustusühistu. Liikmeks saad astuda ka Sina! See on esimene kindlustusühistu, mis loodud peale taasiseseisvumist.

Algus on tehtud, asutajaliikmeteks on erinevad organisatsioonid (Eesti Korteriühistute Liit, Eesti Jahimeeste Selt, Eestimaa Talupidajate Keskliit, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda jne) ja eraiaikud.

Eesti Omanike Keskliit on ka ühistu asutajaliige. Liit on andnud nõu ning olnud aktiivselt kindlustusühistu loomise protsessi kaasatud. Head meelt teeb, et liidu liikmed on teinud iseseisvalt ettepanekuid kindlustusühistu põhikirja parendamiseks ning kaasa mõelnud, kuidas ühistust saaks meile kõigile parim kindlustusühistu.

Ühistu visiooniks on luua kindlustusühistu, mis pakub klientidele nende vajadustest lähtuvaid kindlustuslahendusi ja maksab liikmetele omanikutulu. Kindlustusühistu eripäraks on, et kõik ühistu liikmed on võrdselt ühe häälega ka ühistu omanikud ning peaeesmärgiks on liikmetele õiglase hinnaga vajalike kindlustusteenuste osutamine.

Miks olla Eesti Kindlustusühistu ÜKS liige

  1. saad omanikuboonust;
  2. saad raha tagasi;
  3. jätame miljonid kasumieurod Eestisse ja kasutame seda raha ise;
  4. sul on unikaalne võimalus kaasa rääkida kindlustusettevõtte arendustegevuses uute ideedega, anda tagasisidet ja pöörata Eesti kindlustusturg näoga kliendi poole;
  5. arvutame õiglased, liikmete huvidest lähtuvad kindlustusmaksed;
  6. peatame kindlustussektori töökohtade väljavoolu Eestist ja loome kodumaale uued töökohad, mille maksud laekuvad samuti Eestisse.

 

Täpsem info võimalustest panustada osakapitali on kirjas Eesti Kindlustusühistu ÜKS

                                                       kodulehel: www.eky.ee