KODU KAUNIKS 2021

Osale Kodu Kauniks 2021 konkursil ja
saa osa rikkalikust auhinnafondist!Omanike Keskliit annab ajakirja "Kodu ja Aed" konkursil välja eriauhinda "Rahvuslik kodu".
 Ja seda neljandat korda. Auhinnasumma on 700 eurot.

Kui oled hoole ja armastusega renoveerinud ja sisustanud kodu ja tunned, et tahaksid tulemust ka teistega jagada, oled oodatud osalema konkursil.

Ajakirja "Kodu ja Aed" toimetus ootab fotosid armastusega rajatud aedadest 10. juuliks 

ja hubaselt sisustatud kodudest 30. augustiks.  

Auhinnad:

Võistlusele esitatud kandidaatide hulgast valitakse fotode põhjal välja finalistid, keda külastab žürii. Külaskäigu ja profifotode põhjal selguvad sügiseks parimad - need, kes pälvivad tänavu Eesti aasta kodu ja aasta aia preemia. 

Peale selle antakse välja arvukalt hinnalisi eripreemiaid.

- Tiitliga aasta kodu kaasneva 2500 € peapreemia annab juba 19. korda välja Swedbank

- Aasta aia tiitlit premeerib Bauhof samuti 2500 €

Võistluse auhinnafond on 14 000 eurot, sponsorite hulka kuuluvad lisaks Bauhofile ja Swedbankile ka Hemtex, 4ROOM, Aquaphor, Gustavsberg, Husqvarna, Tiigitehnika OÜ, Kekkilä ja Eesti Omanike Keskliit.  


Kuidas kandideerida võistlusele Kodu kauniks 2021? 

        Võistlusel osalemiseks saada vähemalt kümme fotot oma kodust või aiast, grilli- või puhkealast, väliköögist, mängunurgast või heast ideest e-posti aadressile kodukauniks@ajakirjad.ee (edastada võid ka piltide allalaadimislingi) või paberkandjal ajakirja Kodu & Aed aadressile Liivalaia 13/15 Tallinn 10118. 

        Lisa fotodele kaaskiri, kus tutvustad oma peret, kodu ja/või aeda. Ära unusta aadressi, meiliaadressi ning telefoninumbrit!  

        Lisaküsimuste korral helista telefonil 610 4000 või kirjuta kodukauniks@ajakirjad.ee

Konkursi Kodu kauniks käiguga saad kursis olla Facebookis, www.facebook.com/kodusee ning võistluse reglemendiga tutvuda veebilehel www.kodus.ee/kodukauniks