LIIKMEMAKS/ KODUKAART
maja ja eurod
Hea omanik!

Vabaühendusena saame omanike õiguste eest seista läbi liikmete panuse, see on oluline osa liidu eelarvest ning annab võimaluse aktiivselt kaasa rääkida huvikaitses. 2022. aasta oktoobris kogunenud volikogu otsustas määrata alates 01.01.2023 liikmemaksu suuruseks 20€ (kakskümmend) eurot kalendriaasta kohta.

Palun tasu liikmemaks. Liikmemaks liidu liikmele on kehtestatud liidu põhikirjas.
Liikmena on Sul võimalus saada esmast õigusabi (esialgse hinnangu saamiseks) saates küsimuse läbi kodulehekülje lingi küsi juristilt

Samuti osa saada liikmesoodustustest, mida pakuvad meie koostööpartnerid. Soodustuse saamiseks tuleb esitada enne ostu sooritamist koduomaniku liikmekaart „Kodukaart”.  

Liikmekaardi kehtivuse uuendamiseks või uue kodukaardi väljastamiseks tuleb sellest teada anda omanikud@omanikud.ee või üldtelefonil +372 5881 8167

Makse rekvisiidid:
Saaja: Eesti Omanike Keskliit 
Makse selgitus: liikmemaks ja aadress, kuhu kaart saata 
(kaart postitatakse, kui liige annab oma soovist teada ja on kirjutanud korrektse aadressi, kuhu kaart postitada)
 
Swedbank konto nr 
EE142200221001168940
Sisene internetipanka:

uus swed
SEB panga konto nr
EE491010220094462013
Sisene internetipanka
seb logo

Eesti Omanike Keskliit on Eesti suurim vabaühendus. Tegeleme teemadega, mis on omanikule olulised. Räägime kaasa seadusandluses. Oleme toeks ühiste algatuste läbiviimisel ning sekkume, kui omanike huvidega ei arvestata. 

Soovime oma liikmetega aktiivselt suhelda ning ootame soovitusi ning ettepanekuid organisatsiooni teenuste arenguks, et just Sina saaksid liidust kõige suuremat kasu. 

Jälgi meie tegemisi ka Facebooki lehel facebook.com/omanikud.ee