Uudised Vaata kõiki uudised
...
Kes peab hooldama kõnniteed?

Viimsel ajal on mitmed majaomanikud pöördunud meie poole murega, et talv jälle tulemas ja kes peaks lükkama lund maja ees olevalt kõnniteelt. Nüüd on Tallinnas ja ka Pärnus omanikele saadetud kiri, et kes soovib, võib tellida lumekoristuse linna maalt ja arve saadetakse kinnistu omanikule. Meie arvates on see ebaõiglane.

Priidu Pärna käis eile Vikerraadios ja selgitas teemat. Kuulake klikates 
" >siin.

Hea teada Vaata kõiki artikleid
...
Priidu Pärna ajakirjas "Kodu ja Aed": Kardan naabri kõrgeid puid!

Lugeja küsib:
Elan Raplamaal ridaelamus. Mure on mul naabri õues kasvavate kaskede pärast. Need on majast istutatud vaid kahe meetri kaugusele ja peaaegu kanalisatsiooni trassile, nende kõrguseks on umbes 15-20 m. Kuna tänavune suvi on olnud juba väga äikeseline ja tull on põhiliselt loode või põhja suunast, siis on alati hirm, et midagi võib juhtuda. See hirm on ka talvel suure tuule ja tormi ajal.

...
Postimees: Võimas hinnasula: Tallinna vee hind langeb vulinal

Konkurentsiamet kooskõlastas Tallinna Vee hinnataotluse, mille alusel langevad kodukliendile vee- ja reoveeteenused keskmiselt 27 protsenti ja ärikliendile 15 protsenti.

Tallinna Vesi rakendab uut veehinda alates 1. detsembrist.

Konkurentsiametile tariifitaotlust esitades lähtus ettevõte nii hetkeolukorrast kui ka 2017.a. detsembris langetatud riigikohtu otsusest.

...
ERR: MKM rahustab: ehitisregistri puudulikud andmed trahvi ei too

Ehkki riik sooviks ehitisregistri andmed uueks aastaks korda saada, venib töö tõenäoliselt pikemaks. Inimeste seas leviv kuuldus, nagu tuleks korrastamata andmete eest trahvi maksta, tõele ei vasta.

Nelja aasta eest seadis riik endale ambitsioonika eesmärgi. Seaduse järgi tuleb kõik vähemalt 20 ruutmeetrise pindalaga hooned tuleva aasta alguseks ehitisregistrisse kanda. Kõigi hoonete dokumendid kuni kasutusloani välja tuleb korda ajada. Juttu on olnud kümnetest tuhandetest hoonetest.