ABIPALVE

Abipalve Liivalaia 5 koduomanikelt

Hea koduomanik ja korteriühistu!

Kutsume teid üles solidaarsusele hätta sattunud omanikega. Palume võimalusel rahaliselt toetada MTÜ Liivalaia 5 Eluruumid, kes on meie poole pöördunud abisaamiseks.

Teile kõigile on teada Tallinnas, Liivalaia 5 asuva kortermaja juhtum, kus äripinna omanik jagas oma mitteeluruumi teiste omanike nõusolekuta kümneteks korteriomanditeks ja saavutas sellega häälte ülekaalu üldkoosolekul ning korteriühistu juhtimisel. Korteriomanikud peavad aastaid kohtuvaidlusi ühistu üle võtnud mitteeluruumide omanike ja sellele kaudselt kaasa aidanud omavalitsuse vastu endise olukorra taastamiseks.

Selleks on majaelanikud loonud septembris 2019.a MTÜ Liivalaia 5 Eluruumid (registrikood 80569501), sest nad ei saa enda õigusi teostada ülevõetud korteriühistu kaudu. Mittetulundusühingu põhikirjalisteks eesmärkideks on Liivalaia tn 5 eluruumide omanike huvide kaitsmine, esindamine kohtuvaidlustes, õigusabi teenuste korraldamine ja finantseerimine. Aastatepikkuse kohtumenetluse kulud on omanikele tänaseks ülejõukäivad ja vaidlused veel kestavad.

MTÜ Liivalaia 5 Eluruumid arveldusarve on Swedbank EE182200221072362212. Iga summa sõltumata suurusest on neile oluline! Ühel päeval võid ise oodata teiste omanike abi!

Aitäh!