Uudised

www.petitsioon.ee on uuenenud kasutajasõbralikumaks

facebook
17.jaanuar 2020
Petitsioon.ee keskkond on alates 13. jaanuarist, muutunud kasutajasõbralikumaks ja kaasaegsemaks. Tähtsaimat uuendust - mobil-ID-ga tuvastamise ja allkirjastamise võimalust – on toetajad, allkirjastajad  ja petitsioonide sisestajad ammu oodanud. Samad võimalused on olemas ka ID-kaardiga toetamisel, digiallkirjastamisel ja hääletamisel. 

Petitsioon.ee on majanduslikult iseseisev ja ei sõltu riigi toetustest. Kahjuks on uues keskkonnas  tasuliseks muutunud algatuste, pöördumiste ja hääletuse sisestamisel digiallkirjastamise võimalus. Selle eest esitame arve petitsiooni sisestajale. Näiteks kui sisestan seaduse algatuse etepaneku ja kasutajad annavad sellele 1000 digiallkirja, maksab see 80 €.

Nii ID-kaardiga kui ka mobil-ID KASUTAJAL ehk enda tuvastamisel või digiallkirjastamisel on nii PIN1 kui ka PIN2 TASUTA.

Maksma peab ainult algatuse SISESTAJA.

Loodame, et uuenenud kaasamis- ja algatuste portaal on abiks kõigile aktiivsetele kodanikele, külaseltsidele, omavalitsustele ja kasvõi riigile endale, kes rahva käest soovib midagi küsida.

Artikli autor / allikas

0Kommentaari
Sisesta kommentaar

Veel uudiseidVaata kõiki