Uudised

Palju õnne, Eesti!

facebook
24.veebruar 2022
24. veebruaril tähistame Eesti Vabariigi 104. aastapäeva. Aastapäeva eel mõtleme ikka rohkem vabadusele ja võimalustele, mis kaasnevad vabas riigis elamisega. Oleme õnnelik rahvas, et saame elada omal maal ning meil on sõbrad ning liitlased, kellele toetuda. Eriti täna, kui maailm on poliitiliselt ja sõjaliselt pinev ning igapäevauudised toovad ärevaid sõnumeid Ukrainast.

Oma kodu, kus olla, on meile kõigile oluline. Ütleb ju vanasõnagi, kodu on minu kindlus. Kodu on paik, kus tunda end turvaliselt ja hästi. 

Keeruline olukord, mis tekkinud energiakriisist, on tekitanud kahjuks paljudele peredele toimetulekuraskusi. Talvele kohane lumi ja jää on raskendanud liiklemist tänavatel, eriti neil kel liikumine niigi keeruline. Pandeemia levik ei näita ka veel vaibumise märke. Sellistel rasketel hetkedel saame olla toeks või saada ise tuge oma lähedastelt ja sõpradelt.

Olenemata keerulisest olukorrast, oleme optimistlikud saabuva kevade üle. Iga päev läheb kukesammu võrra pikemaks, tärkab loodus ning päike toob helgust. See annab lootust, et leeveneb nii pandeemia- kui ka energiakriis.

Meil on hea meel, et lööd kaasa Omanike Keskliidu tegemistes. Aitäh, et andsid panuse koduomaniku sõbra ja kiusaja tiitli hääletusel. 2021 aasta Koduomaniku Sõbraks valisime üheskoos Rakvere ja Võru linna, kes on otsustanud ise oma linna kõnniteede eest hoolt kanda, teha libeduse tõrjet ning hoida teed lumest puhtad. Kiusaja tiitli sai sel korral Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium ning energiakriis. Riigile võib ette heita pikaajalise energiapoliitika puudlikkust ja kohmakat toetusskeemi, kus suur osa Eesti inimesi peavad sotsiaaltoetusi manguma.

Omanike Keskliit osaleb aktiivselt seadusloomes ning seisab omanike huvide eest. Oleme liidus Sinu jaoks olemas, kui Sul on küsimusi või vajad abi mõne koduga seotud teema lahendamisel.

Tähistame üheskoos 24. veebruaril väärikalt Eesti Vabariigi 104. aastapäeva ning oleme sel päeval oma lähedate ja sõpradega!

Palju õnne, Eesti!

Priidu Pärna
Omanike Keskliidu juhatuse esimees
Artikli autor / allikas

0Kommentaari
Sisesta kommentaar

Veel uudiseidVaata kõiki