Uudised

Vabariigi Valitsuse korralduse eelnõule „Raha eraldamine Vabariigi Valitsuse omandireformi reservfondist“

facebook
21.veebruar 2017

Korraldusega eraldatakse Keskkonnaministeeriumi taotlusel Vabariigi Valitsuse omandireformi reservfondi vahenditest Maa-ametile tagastamatu toetusena 1 005 180 eurot maareformi lõpetamisega seotud töörühma loomiseks ja e-katastri ning maade haldamise infosüsteemi arendamiseks vajalikeks IT-investeeringuteks.

Vabariigi Valitsus toetas 26. jaanuari 2017 kabinetinõupidamisel keskkonnaministri ettepanekuid maareformi lõpetamise kiirendamiseks ning kiitis põhimõtteliselt heaks ühe miljoni euro eraldamise maa-ametile vajalikeks IT-investeeringuteks ja muudeks reformi lõpetamisega seotud kuludeks.

Käesolev raha eraldamine on kooskõlas Vabariigi Valitsuse 27. augusti 1996. a määruse nr 221 “Vabariigi Valitsuse omandireformi reservfondist raha eraldamise ja kasutamise korra” punkti 3 alapunktide 3, 7 ja 16, mille alusel võib omandireformi reservfondist vahendeid eraldada maa tagastamise ja erastamise ning muude maareformi läbiviimisega ja riigivara võõrandamise korraldamisega seotud kulude katteks ning ettevõtluse arendamiseks ja selleks vajaliku keskkonna ja tingimuste loomiseks.


Loe Vabariigi Valitsuse korralduse eelnõud lähemalt siit.
Artikli autor / allikas

0Kommentaari
Sisesta kommentaar

Veel uudiseidVaata kõiki
Palju õnne, Eesti!
24.veebruar 2022