Uudised

HAKKAME HÄÄLETAMA! Kes on "Koduomaniku sõber 2018" ja "Koduomaniku kiusja 2018"? ... võida 50 €

facebook
16.jaanuar 2019

Juubel!

Juba 10. korda valivad koduomanikud hääletamise teel võitja tiitlile "Koduomaniku Sõber" ja mainimata ei jää ka vaenlased ja sõprade vaenlased nimetusega "Koduomaniku Kiusaja" 

Petitsioonid on avatud

Kes on sõber?

ja 

Kes on kiusaja?


Tiitliga "Koduomaniku Sõber"

autasustame eraisikut, ametnikku, ettevõtet või ka riigiasutust selle eest, et ta:

-          oli Omanike Keskliidule hea koostööpartner ja liit sai esindada koduomanikke ja kaitsta nende huvisid parimal viisil

-         lahendas mure, mis juba aastaid on koduomanike pead vaevanud

-         on aidanud avalikustada nõrgad kohad seadusandluses ja sellega aidanud  suurendada omanike õiglustunnet ja turvalisust

-         on arendanud e-teenuseid ja kaasajastanud koduomanike võimalusi saada infot oma kinnisvara - maade/metsade kohta, mis hoiab kokku meie kõigi kallist aega. Tunne oma kodukohta!

Sõbra tiitli on varasemalt saanud Riigikohus, koduomanik Reet Raukas, õiguskantsler Ülle Madise, telesaade „Kodutunne“, Maksumaksjate liidu juht Lasse Lehis, Konkurentsiameti juht Märt Ots, Rae, Jõgeva ja Harku vald, õiguskantsler Indrek Teder.

 

Tiitli "Koduomaniku Kiusaja" (või lausa vaenlane...

saab ametkond, ettevõte ja ka sündmus või akt/dokument/regulatsioon, mis on mõjutanud koduomaniku usku oma riiki, oluliselt kahjustanud kodu- ja turvatunnet. Pahatahtlikkus ja ülbus võtavad teinekord talumatud ja samas koomilised mõõtmed.

Kiusaja tiitliga on aegade jooksul pärjatud Elektrilevi, Rail Balticu trassivalik, Tallinna Vesi, Eesti Energia, EL kliimapoliitika ja puuküürnikud.

Hääleta ja tunnustame koos!

Soovi korral võite oma eelistuse saata omanikud@omanikud.ee


NB Juubeli puhul loosime kõikide hääletajate vahel välja kolm  50-eurost kinkekaarti 

Artikli autor / allikas

0Kommentaari
Sisesta kommentaar

Veel uudiseidVaata kõiki