Uudised

Osale omanike keskliidu tegemistes!

facebook
03.oktoober 2022
Novembris koguneb omanike keskliidu üldkogu uut juhatust valima. Samuti uuendatakse ka volikogu mandaati. Volikogu on liidu kõrgeim juhtimisorgan üldkoosolekute vahelisel ajal. Volikogu ja juhatus on avatud kõigile omanike keskliidu liikmetele. Kutsume üles esitama kandidaate nii juhatusse kui volikokku hiljemalt 31. oktoobriks aadressil omanikud@omanikud.ee. Omanike keskliidust ja tema juhtorganite praegusest koosseisust saab ülevaate SIIT. Üldkogu toimub Tallinna tehnikakõrgkoolis (Pärnu mnt 62) 17. novembril algusega kell 16.

Uuel juhatusel ja volikogul lasub vastutus ja austav ülesanne viia omanike keskliit väärikalt oma 30. tegevusaasta tähistamiseni 2024. aastal. Omanike keskliit seisab koduomanike huvide eest ja ta on suurima liikmete arvuga vabaühendus Eestis.

Omanike keskliiduga on kutsutud liituma kõik aktiivsed koduomanikud. Liikmetaotluse saab esitada SIIN.

Liikmed saavad soovi korral KODUKAARDI, mis annab soodustusi 75 kodukaupade äris üle Eesti.

Oktoobris on kõigile Kodukaardi omanikele tasuta sissepääs Eesti Näituste messikeskuses 12. – 14. oktoobril toimuvatele messidele Instrutec ja Greenexpo. Rahvusvaheline taastuvenergia mess GREENEXPO 2022 toimub esmakordselt! (Pilt: Katharina Wieland Müller  / pixelio.de)

Artikli autor / allikas

0Kommentaari
Sisesta kommentaar

Veel uudiseidVaata kõiki