Artiklid

Toimus Kindlustusühistu ÜKS üldkoosolek

Eesti Omanike Keskliit on Kindlustusühistu ÜKS liige. Käesoleva aasta veebruari lõpus toimus Eesti Kindlustusühistu ÜKS üldkoosolek, kus hääletamine toimus veebi kaudu. Vastused esitasid 254 liiget 351-st.

Üheks tähtsamaks koosolekul vastuvõetud otsuseks oli EOKL liikmete Kalev Õunsaare ja Tiit Tatteri poolt tehtud ettepanek muuta kindlustusühistu põhikirjas eraisiku liikmelisus koos sissemakstud osakapitaliga  päritavaks. Tänud Kalevile ja Tiidule hea ettepaneku eest! Loodame, et uuendatud ning veelgi liikmesõbralikuma põhikirja tõttu astuvad kindlustusühistu liikmeks ka seni veel äraootaval seisukohal olnud kaasmaalased.

Veel lisati üldkoosolekul põhikirja kõrvaltegevusena kindlustusvahendus ning kindlustusühistu nõukogusse võeti vastu 2 uut liiget: ettevõtjad Paul Laas ja Marko Sillar.

Kutsume kõiki EOKL liikmeid, kes veel ei ole kindlustusühistu liikmeks astunud, kindlustusühistusse! Liikmeks saab astuda https://www.eky.ee/astu-liikmeks/ 

Mida rohkem on kindlustusühistul liikmeid, seda arvestatavamaks jõuks ta kindlustusturul ja kogu Eesti finantsvahenduse maastikul muutub. Hetkel suures osas väliskapitalile kasumit teeniv Eesti kahjukindlustuse turg peab muutuma Eesti kliendi keskseks ning hakkama tulu teenima eestimaalastele. Selle muudatuse saame me teha ainult üheskoos!