3/2016
Kehtiva kodukaardi omanikud saavad messile tasuta

Ka sel aastal on teil võimalus külastada ehitusmessi TASUTA AINULT EELREGISTREERUDES meie kodulehe kaudu
Sisse pääseb messi infolauas oleva nimekirja alusel.
 
Loe edasi...

Täida küsitlus uue ehitusseadustiku kohta

Eesti Omanike Keskliit on huvitatud Teie arvamusest seoses 01.07.2015 jõustunud ehitusseadustikuga.

Juhul, kui Teil on eelnimetatud seadusega olnud kokkupuuteid, siis oleksime tänulikud nii positiivse, kui negatiivse info eest. Aega vastamiseks on kuni 15. aprillini. Loe edasi...

Omanike Keskliit Ärilehes: Insolatsioonistandard on üks väheseid ehituse hea tava regulatsioone, mille norme peavad endale siduvaks kõik ehitustegevusest puudutatud osapooled, ka kohtud.

Ärileht: Teema, millest arendajad rääkida ei taha: päikese varjamisel on hind.
Liiga lähestikku asuvate majade probleem on sage. Arendaja tahab ehitada võimalikult suure hoone, aga naaber ei soovi vaatest ega päikesevalgusest loobuda.
Loe edasi...

Omanike Keskliit: Riik peab piiriäärsete maade eest maksma õiglast hinda

Omanike Keskliidu poolt märtsi alguses avaldatud seisukoht sai meedias elava vastukaja.
Pressiteade oli:
Eesti Omanike Keskliit toetab Eestile turvalise riigipiiri välja ehitamist, kuid  leiab, et piiriribas maade omandamine peab toimuma õiglase hinna eest, mitte omanike arvelt ja  ruutmeetri eest sente tasudes.

Loe edasi...

Õiguskantsler tahab kinni lappida inimesed külma jätvad seaduseaugud

Eesti Vabariigi õiguskantsleri Ülle Madise büroos moodustati sel talvel eraldi töögrupp, et leida Kohtla-Järvel juba mitmendat talve tekkivale külma jäetud majade olukorrale lahendusi. Ta ütleb, et ei tea, miks ükski ametkond pole siiani suutnud seda ummikolukorda lahendada.
Loe edasi...

22. aprillil toimub Erametsapäev

22. aprillil 2016 algusega kell 10.00 toimub Tartus Eesti Maaülikooli  peahoones(Kreutzwaldi 1A) Erametsapäev. Selle raames toimuval seminaril räägime looduskaitsest erametsades. Sellele järgneval tunnustusstseremoonial avaldame tänu tublidele tegijatele. Erametsapäeva korraldajad on Eesti Erametsaliit  ja Erametsakeskus. Osalemiseks on vajalik eelregistreerumine

Loe edasi...

Kui enam ei taha reklaamposti siis...