1/2018
Omanike Keskliidu uued videod Youtube-s

Eelmisel aastal korraldasime 15 infopäeva uuest korteriomandi- ja korteriühistu seadusest. Tartu infopäeva salvestasime ja nüüd on kõikidel võimalik seda vaadata youtube- kanalil, kaks ettekannet eraldi failidena:     Loe edasi...

Koduomaniku Sõber on Riigikohus, Koduomaniku Kiusaja on Elektrilevi

Petitsioon.ee keskkonnas  selgusid  rahvahääletuse  tulemusena 2017.a Koduomaniku Sõber ja Koduomaniku Kiusaja.  Omanike Keskliidu esimehe Priidu Pärna sõnul  sai sõbra tiitli ülekaalukalt Riigikohus, kelle langetatud otsuse kohaselt alluvad Tallinna Vee hinnad Konkurentsiameti üldisele järelvalvele ning vee-ettevõtja on aastaid omanikelt ülemäärast veehinda küsinud.

Loe edasi...

Kindel EI kinnisvaramaksule!

Meie poole on viimastel päevadel pöördunud mitmed meediaväljaanded ja soovinud teada meie seisukohta kinnisvaramaksu osas. Siin siis meie juhatuse esimehe Priidu Pärna poolt kirja pandud liidu seisukoht:

Peame enda suureks töövõiduks, et Eestis kaotati kodude alune maamaks. 

Loe edasi...

Koduomanike Kiusaja 2017 - Elektrilevi selgitab Postimehes, miks nad püsitasu kehtestasid.

Sellest aastast hakkas kõige väiksema elektritarbimisega majapidamistes kehtima elektrivõrgu teenuse püsitasu hinnaga 1,5-5 eurot. Kuna muudatus on paljude jaoks tekitanud küsimusi ja kohati ka ekslikke arusaamu, selgitab Elektrilevi klienditeeninduse juht Ainer Tiitson kommenteerib täpsemalt viit levinumat küsimust:
Loe edasi...

Omanike Keskliit PRESSITEADE: minister Palo võtab kogenud arhitektidelt ja projekteerijatelt uuel aastal töö

22.12.2017 andis Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium pressiteate vahendusel avalikkusele teada, et 01.01.2018 jõustub ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo määrus, mille tulemusel on 11 ehitusvaldkonna kutsealal tegutseval isikul keelatud oma erialal teenuse osutamine, kui ta ei ole ülikooliharidusele lisaks omandanud sama kutset kutseseaduse mõistes.     Loe edasi...

Kui enam ei taha reklaamposti siis...