5/2018
Kodukaardiga messile "Interjöör 2018" tasuta sisse!

Kodukaardiga saab

20. aprillil kl 11.00-14.00
21. aprillil kl 10.00-14.00
22. aprillil kl 10.00-14.00

TASUTA SISSE

Kaardi ettenäitamisel saab üks inimene messile tasuta (kui kaaslasel pole kodukaarti, peab ta ostma pileti)

Loe edasi...

Tamrexist Kodukaardiga vingugaasiandur 8 % soodsamalt!

Eesti Omanike Keskliit ja Tamrex Ohutuse OÜ korraldavad 

16. aprillist kuni 31. maini kampaania
KVALITEETNE VINGUGAASIANDUR 8 % soodsamalt.
Loe edasi...

Kutsume Teid ajaloolisse Hinni tallu talgutele

Hea võimaluse tutvuda ühe Eesti vabaduse veteraniga annab talgupäev ajaloolises Hinni talus, mida Eesti Omanike Keskliit koos talu pererahvaga 5. mail korraldab. Tere tulemast!

Registreeruda saate siit.

Loe edasi...

Ajakirjade võitjad selgunud!

Alates 15. veebruarist kuni 30. märtsini said koduomanikud vastata küsitlusele „Ehitisregister ja ehitusseadustik 2018“ Vastajaid oli üle 500 ja tulemused avaldame lähiajal ka kodulehel. Vastajate vahel läksid loosimisele 14 ajakirja tellimust meie pikaajaliselt koostööpartnerilt Ühinenud Ajakirjad OÜ.

Loe edasi...

Kodumess 2018 nüüd avatud!

Kodumess 2018 on OnlineExpo poolt korraldatav online mess, mis toimub taas OnlineExpo messihallis. See on unikaalne keskkond, kus kohtuvad oma ala professionaalid ja maksimaalset kvaliteeti otsivad messikülastajad.

Kodumess 2018 jaguneb neljaks hooajaks ja tegevustikuks – igale aastaajale vastab just seda perioodi iseloomustav väljapanek. Seega ootame sind siia lehele ikka ja jälle tagasi nii külastaja kui eksponandina!

Loe edasi...

Riik toetab päikesepaneelide soetamist 1,4 miljoni euroga

Ettevõtjad, korteriühistud ja omavalitsused saavad alates 23. aprillist küsida KredExist toetust päikesepaneelide paigaldamiseks. Toetust antakse kokku 1,4 miljonit eurot.

See toetus ei ole eramutele. Eramutele saate taotleda väikeelamute renoveerimistoetuse kaudu ka toetust päikesepaneelide paigaldamiseks. Taotlusvoor on veel avatud.

Loe edasi...

Priidu Pärna Maalehes: Kas korteriühistu saab nõuda parkimisplatsi eest tasu neilt, kes platsi ei kasuta?

"Minu poole pöördus murega tuttav vanaproua. Nimelt kortermajas, kus ta elab, kasseeritakse kõigilt elanikelt majaesise parkla asfalteerimise tasu. Vanaproual pole autot ja keegi tal autoga külas ei käi, seega pole ta endale ka autokohta parklas broneerinud, aga ometi peab igas kuus maksma 37 eurot asfalteerimise eest.     Loe edasi...

Täname, kui aitate Eesti Omanike Keskliidu liikmena kaasa omanike huvide kaitsmisele!

Kui liikmemaks tasutud, saate kodukaardi ja kasutada kõiki ülal mainitud teenuseid.

Eesti suurima vabaühendusena kaitseme koduomanike huve: vajadusel kaasame omanikke küsitluste ja üleskutsete kaudu; jälgime seadusloome plaane ja nõuame, et liidu spetsialistide arvamust küsitaks juba väljatöötamiskavatsuse etapis.

Loe edasi...

Kui enam ei taha reklaamposti siis...