7/2018
Juba teisipäeval, 22. mail toimub EUSEW 2018 raames energiapäev

MTÜ ESAKODA korraldab energiapäeva 22. mail algusega kl 9.15 Euroopa Liidu maja 1. korrusel (Rävala pst 4) teemasarjas "Energiasäästlik mõtteviis hoonetes - kuidas tegutseda?" Loe edasi...

Kodukaardiga Tamrexist kvaliteetne vingugaasiandur - 8 % soodustusega

Alates 1. jaanuarist 2018 on Eestis kohustuslik paigaldada vingugaasiandur kõikidesse eluruumidesse, milles asub korstnaga ühendatud gaasiseade. Eelkõige on sellisteks gaasil töötavad veesoojendid ja gaasikatlad. Lisaks on soovitatav paigaldada vingugaasiandur kõikidesse eluruumidesse, kus asub põlemisprotsessiga seotud seade nagu näiteks puuküttel toimiv ahi, kamin või pliit. 

Loe edasi...

Erastamisraha läheb probleem­kinnisvara haldamiseks

9. mail läks riigikogus esimesele lugemisele seaduseelnõu 614 SE, mis võimaldab erastamisest laekuvat raha kasutada riigile antud probleemse kinnisvara haldamiseks. Majanduskomisjoni esimees Sven Sester ütles aprilli lõpus, et riigile loovutatakse üha enam kasutuseta jäänud kortereid ning probleemiks on ka tühjaks jäänud ja elamiseks ohtlikud kortermajad.

Loe edasi...

Ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga liitumiseks saab toetust küsida alates juuni algusest

Ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga liitumiseks või reovee kogumise nõuetekohase mahuti paigaldamiseks saab Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) kaudu hakata taotlema alates 5. juunist. Täna kinnitas keskkonnaminister Siim Kiisler toetuse taotlemise korra ja tingimused.     Loe edasi...

Täname, kui aitate Eesti Omanike Keskliidu liikmena kaasa omanike huvide kaitsmisele!

Kui liikmemaks tasutud, saate kodukaardi ja kasutada kõiki ülal mainitud teenuseid. Eesti suurima vabaühendusena kaitseme koduomanike huve: vajadusel kaasame omanikke küsitluste ja üleskutsete kaudu; jälgime seadusloome plaane ja nõuame, et liidu spetsialistide arvamust küsitaks juba väljatöötamiskavatsuse etapis.

Loe edasi...

Kui enam ei taha reklaamposti siis...