8/2018
Ole uhke oma kodu üle ja osale konkursil "Kodu kauniks 2018l"

Ühinenud Ajakirjad OÜ, kes annab välja ajakirju "Kodu ja Aed", "Diivan", "TM Kodu ja Ehitus", "Minu Aed ja "Kodutohter" otsib, tunnustab ja auhindab ilusaid kodusid, huvitavalt kujundatud aedu ja põnevaid ideid.

Konkursi raames annab Eesti Omanike Keskliit välja EV100 eripreemia rahvuslikule kodule 500 €
Loe edasi...

Priidu Pärna kommentaar Maalehe küsimusele

Tänavu 1. juulist hakkas kehtima kinnisasja avalikes huvides omandamise seadus, mis sätestab sundvõõran­damise kõrval ka sundvalduse seadmise.
Loe edasi...

Pressiteade: rahvas ootab valitsuselt samme elektri hinnatõusu leevendamiseks

Juulis saatsime välja pressiteate:

Eestis on sadu tuhandeid kodutarbijaid, keda hirmutavad jutud 30 % elektrihinna tõusust ning kes ootavad valitsuselt selget plaani, kuidas seda hinnatõusu leevendada ja selle kordumist vältida.     
Loe edasi...

Erametsa säästliku majandamise edendamiseks saab esimest korda toetust küsida

Metsa säästliku kasutamise edendamiseks saavad metsaühistud kuni 3.septembrini küsida metsa sertifitseerimise toetust. Sertifikaat kinnitab, et metsa majandatakse nõuetekohaselt ja keskkonda säästvalt. „Oleme ka seni kutsunud metsaomanikke üles oma metsi säästlikult majandama, kuid nüüd asume seda esimest korda ka rahaliselt toetama,“ märkis keskkonnaminister Siim Kiisler, kes äsja allkirjastas sertifitseerimistoetuse maksmist võimaldava määruse.

Loe edasi...

Maa-amet lisas geoportaali 2018. aasta ortofotod

Maa-amet tegi kättesaadavaks 2018. aasta aeropildistamise alusel valminud värsked ortofotod. Nendega saab tutvuda Maa-ameti kaardirakenduse või WMS-teenuse vahendusel.     Loe edasi...

Kui enam ei taha reklaamposti siis...