9/2018
Koduomanike hääl peab jõudma erakondadeni

Selleks oleme koostanud kirja, mille saatsime suurematele erakondadele, et valimislubadused tuleks reaalsed ja arvestataks ka meie liidu liikmete arvamusega.
Siin siis kiri, mille said eile erakondade esimehed:
Loe edasi...

Meeldetuletus! Palume tasuda liikmemaks

Eesti suurima vabaühendusena kaitseme koduomanike huve: vajadusel kaasame omanikke küsitluste ja üleskutsete kaudu; jälgime seadusloome plaane ja nõuame, et liidu spetsialistide arvamust küsitaks juba väljatöötamiskavatsuse etapis. Loe edasi...

Õige aeg hooldada gaasiseadet!

Eesti Gaasist saad mõistliku hinnaga ja kvaliteetse hooldusteenuse oma ala spetsialistidelt. Hooldusteenus on saadaval Harjumaal just sulle sobival ajal, sealhulgas ka nädalavahetusel ilma lisatasuta.

Tähelepanu! Hooldamata gaasiseade võib suurendada küttekulusid ning olla ohuks Sinu lähedastele.

Ole teadlik ning telli teenus siit. 

Loe edasi...

Eesti eluasemepoliitika tingimustes jääb ellu vaid iga viies korterelamu

Korteriomandid annavad suurima eluasemeliigina peavarju kahele kolmandikule Eesti elanikest, kattes meie riiki ühtlase vaibana. Korteriomandi laiaulatuslik levik on omamoodi ime, sest majandusreeglite järgi tekib korter seal, kus nõudlus elamumaa järele ületab pakkumist kordades, millist olukorda ei ole suurel osal Eestimaal mitte kunagi eksisteerinud. 

Loe edasi...

20. augustist hakkas kehtima uus katastriüksuse moodustamise kord

20. augustist 2018 hakkab kehtima uus katastriüksuse moodustamise kord. Uue regulatsiooni loomisel võeti arvesse, et kui seni kehtinud reeglid oli mõeldud eelkõige katastriüksuste moodustamiseks maareformi läbiviimisel, siis tänaseks on tegelik vajadus katastriüksuseid moodustada hoopis erinevate maakorraldustoimingute läbiviimiseks.     Loe edasi...

Liidu ettepanekud uuele ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniseaduse eelnõule

Omanike Keskliit saatis ettepanekud ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniseaduse (ÜVVKS) eelnõule.


Loe edasi...

Kui enam ei taha reklaamposti siis...