Toeta petitsiooni!

Omanike Keskliit avalikustas täna petitsiooni EI ÜLEMÄÄRASTELE MUINSUSKAITSELISTELE PIIRANGUTELE. Toeta ka Sina petitsiooni! 

Eesti elanikele on saanud mureteemaks ka aastavahetuse ILUTULESTIKUD. Ka sel teemal saad toetada ülekutset petitsioon.ee lehel. Vaata siit.
 
Loe edasi...

Pressiteade: vaba riik on asendumas kitsenduste riigiga

Eesti Omanike Keskliit on kategooriliselt vastu eelnõule, mis seaks 90 000 maaomanikule piirangud oma põllumaa saatuse ja sihtotstarbe üle otsustamisel. Maade kasutamine peab olema reguleeritud üksnes läbi avaliku planeeringu ja uued kitsendused on ülemäärased ning seega põhiseadusevastased.

Loe edasi...

KELLE MURE ON KINNISVARAPRÜGILA? Tondilosside kortereid ei taha riik ega omavalitsused

"Umbes 50% maainimestest elavad kortermajades, aga nad on sunnitud maalt lahkuma mitte tööpuuduse pärast, vaid et neil pole varsti enam katust pea kohal," ütles Eesti Omanike Keskliidu juhatuse liige Andry Krass.   Loe edasi...

2018. aastal kasvas oluliselt petitsioonide esitamine

Tuntud kaasamisportaalis petitsioon.ee algatati 2018.a 47 petitsiooni ja nendele andis oma toetushääle 52 274 inimest. Liidu esimehe Priidu Pärna sõnul on inimeste valmidus ja julgus oma arvamuse avaldamiseks ja otsuste mõjutamiseks riigi ja kohalikes asjades aastatega oluliselt kasvanud. Kodanikud mõistavad, et Eesti on nende riik ja ka poliitikute kõrvad ei ole kurdid valijate selgetele seisukohatele.

Loe edasi...

Kui enam ei taha reklaamposti siis...