11/2022
UUED JUHTORGANID

Novembris kogunes Eesti Omanike Keskliidu üldkoosolek. Valiti juht, juhatus ja volikogu, kes muudetud põhikirja kohaselt kinnitati ametisse neljaks aastaks. Juba lähiajal on koduomanikel oodata hulganisti väljakutseid, olgu nendeks energiahinnad, maamaksu tõus või muinsuskaitsealade uued kaitsekorrad. Jõudu tööle koduomanike huvide kaitsel! Loe edasi...

KODU KAUNIKS ERIAUHIND

Kodu Kauniks konkurssi toetasime eripreemiaga kategoorias "Rahvuslik kodu". Valikul lähtusime tänavu Eesti koduomaniku koondportreest. Kolmveerand Eesti rahvastikust elab korterites ja nende elupinna suuruseks on umbes 60 ruutmeetrit. Palju õnne võitjatele! Loe edasi...

UUS MAAMAKS

Halvimal juhul kümnekordistab järgmine kümnend maamaksu. Tänaseks on Eestis maade hindamine tehtud, teada on ka lubatud maamaksu tõusunurk, milleks on 10% aastas. Omanike keskliidu juhatuse liige Tõnu Toompark leiab, et meedias kukkus maamaksu debatt läbi.
Loe edasi...

ÕIGUSKANTSLER ENERGIATOETUSTEST

Küsisime õiguskantsler Ülle Madiselt arvamust energiatoetuste kohta. Saime vastuseks, et riigil on õiguse lubada kütteliikide erikohtlemist administratiivse keerukuse põhjendusel. Koduomanikele on see muidugi väike lohutus.
Loe edasi...

Palun tasu liikmemaks!

Liikmemaksu suuruseks on 10 eurot kalendriaasta kohta. Liikmemaks on oluline osa liikme panusest liidu eelarvesse ning annab liidul võimaluse aktiivselt kaasa rääkida huvikaitses. Liikmemaks liidu liikmele on kehtestatud liidu põhikirjaga. Aitäh, kui oled maksu juba tasunud!
Loe edasi...

Kui enam ei taha reklaamposti siis...